«Ақмола облысы білім басқармасының Шортандыауданы бойынша білім бөлімі Белое Озеро ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Основная  средняя школа села Белое Озеро отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области»

Мы  рады приветствовать каждого на нашем сайте. И будем рады поделиться интересующей вас информацией и жизнью нашей школы.

Смотреть все>>>

Мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есеп "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Белое Озеро ауылының негізгі орта мектебі" КММ 2022 жыл

Мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы қызмет туралы есеп

Мемлекеттік қызметтер Тізіліміне сәйкес «Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Белое Озеро ауылының негізгі орта мектебі»  КММ  - 4 қызмет көрсетеді.

2022   жылдың соныңда көрсетілген мемлекеттік қызметтер саны -4  құрады, оның ішінде:

• Қағаз түрінде – 0
  • «Электрондық үкімет» веб –порталы арқылы-5
  • Мемлекеттік корпорация арқылы – 0

"Ақмола облысы Білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Белое Озеро ауылының негізгі орта мектебі" КММ  4  мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. Бастауыш, негізгі орта ,жалпы  орта білім берудің жалпы білім беру бағдарламалары бойынша оқуға  ведомстволық  бағыныстылығына  қарамастан, оқу орындарына  құжаттар қабылдау  және  оқуға қабылдау – 5

2. Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау- 0

3.Негізгі орта, жалпы орта білім беру туралы құжаттардың телнұсқаларын беру -0

4. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары арасында балаларды ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау" -0.

Халықты ақпараттандыру мақсатында мектеп сайтында "Мемлекеттік қызметтер" бөлімінде білім беру саласында мемлекеттік қызметтер көрсету қағидалары орналастырылған. Бұдан басқа, мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша Халыққа қолжетімділік және ақпараттандыру мақсатында мектепте көрнекі ақпараты бар стенд орналастырылды( стандарттар, өтініш үлгілері және т. б.); 2022 жыл ішінде әлеуметтік желілерде бірнеше рет тиісті материалдар жарияланды.

Мемлекеттік қызмет көрсетудің тиімділігі мен қол жетімділігі мақсатында білім беру ұйымдарында "өзіне-өзі қызмет көрсету бұрышы"жұмыс істейді. Қабылдау демалыс және мереке күндерінен басқа жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін жүзеге асырылады.

Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі" КММ ай сайын "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі" ММ Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын ішкі бақылау бойынша жұмыс туралы есеп береді.

2022 жылы Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдерін бұзу жоқ.

2022 жылы Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдерін бұзу жоқ. 2022 жылдың 1 қаңтарынан 31 желтоқсанына дейін "Ақмола облысы білім басқармасының Шортанды ауданы бойынша білім бөлімі Белое көлі ауылының негізгі орта мектебі" КММ-не көрсетілетін қызметті алушылар тарапынан шағымдар түскен жоқ.

Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті алушының шағымдары туралы ақпарат.

Өтініш беруші туралы ақпарат

Шағымның мәні

Шағымды қараған және (немесе) шешім қабылдаған орган (ұйым)

Қарау күні