«Ақмола облысы білім басқармасының Шортандыауданы бойынша білім бөлімі Белое Озеро ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық  мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Основная  средняя школа села Белое Озеро отдела образования по Шортандинскому району управления образования Акмолинской области»

Мы  рады приветствовать каждого на нашем сайте. И будем рады поделиться интересующей вас информацией и жизнью нашей школы.

Құрметті ата-аналар!

Құрметті ата-аналар!

Мектеп формасы қатысты  шешімді  өздеріңіз қабылдайсыз.

Балалар мектепке мектеп формасымен  немесе басқа ыңғайлы, ұқыпты киімде, классикалық стильде келе алады

Оқу жылының басында Білім және ғылым министрлігі бұйрыққа қол қойды, ағымдағы оқу жылында карантиндік шектеулермен мектеп оқушылары мен ата-аналарға ыңғайлы болу үшін ата-аналарға өздері шешім қабылдауға мүмкіндік береді.

Құрметпен, мектеп әкімшілігі.